Obnovljeno
10GBase-LR SFP 1310nm 10km Cisco kompatibilni primopredajnik

10GBase-LR SFP 1310nm 10km Cisco kompatibilni primopredajnik

Disponibilidad del producto: U skladištu.
KM 97.87

V7 Cisco SFP + modul - za optičku mrežu podataka 1 10 Gbase-LR mreža - optički vlakno-Gigabit Ethernet - 10 Gbase-Lr Cisco kompatibilni primopredajnik 10 Gbase-Lr SFP 1310nm 10km Cisco kompatibilan primopredajnik.

Parametri proizvoda

Roba u kategoriji

· Zvuk visoke rezolucije Slušalica nam omogućava da čujemo suptilnost zvuka A akustično podešavanje čini u prednost DD i BA za postizanje uravnoteženog, čistog i detaljnog kvalitet

Tražite li udobne ušice koje mogu blokirati vani smetnje buke i imati sjajan bas i kvalitetan zvuk? Urbanx M20 ožičeni uši mogu vam dati ugodan i pričvrstiti se u ušima, blokirati amb

Nadogradite svoje muzičke i razgovore na nove nivoe sa Urbanx R2 slušalicama stručno izrađenim za osiguranje istinski izvanredne kvalitete zvuka, urbanx R2 slušalice su nevjerojatno kor

Sanixy anti zračenje retro mobitela 3.5mm slušalica za mobilne telefone, pametni telefon i i Phone Pogodno za sav 3,5 mm Jack pametni telefon, nije potreban adapter To je 3,5 mm retro mikr

Jednostavna kontrola dodira Kontrolišite sve funkcije sa samo nježnim dodirom na ušima sa nultom nelagodom Igrajte, pauzirajte, preskočite pjesmu, pokupite kontrolu poziva i jačine zvuk

Najnoviji Bluetooth 5.0 stabilan priključak prenosi visokokvalitetni zvuk bez gubitaka sa niskom kašnjenjem i nudi prošireni raspon sa manje kapi zvuka Uživajte u neprekidnom, jasnom au

Sklopive bežične slušalice za TCL 20 S, 20 SE, 10 5 G UW, Pro 5 G telefoni Slušalice W Mic Mic HandsFree Earphones Earbuds 948 D277svjesni tražite vrhunskog kvaliteta slušalica za už

Značajke : Potpuno novi i visoki kvalitet Kompaktan i klasičan dizajn, modni i praktični, meki i fleksibilni, prikladni za nošenje Metalni tlak za jednostavno otvaranje i zatvaranje, la

Muse je prvi proizvod koji vam daje precizne, eeg povratne informacije u stvarnom vremenu koja se meditacije lako uči, praktira i zabave Većina ljudi se bori sa pokretanjem meditacione pra

Jednostavna kontrola dodira Kontrolišite sve funkcije sa samo nježnim dodirom na ušima sa nultom nelagodom Igrajte, pauzirajte, preskočite pjesmu, pokupite kontrolu poziva i jačine zvuk

Scroll